RSS

Dealextreme Siparişlerim

Mayıs 15

Yurt dışından ilk defa dealextreme.com sitesinden alışveriş yaptım. Ödemeler PayPal ile yapılıyor ve kargo ücreti ödemiyorsunuz. 2$’lık bir şey de alsanız 100$’lık bir şey de alsanız kargo ücreti ödemeden elinize ulaşıyor. Kargonuzu Türkiye’ye geldikten sonra PTT kapınıza kadar ulaştırıyor.

Dealextreme.com sitesinden yaptığım alışverişler elime 20-30 gün içinde geçiyor. En son Acer5920G laptopum için 29.04.2011 tarihinde batarya siparişi vermiştim. Paketim şimdi istanbulda dağıtım için bekliyor.

Arama Terimleri:

 

Posted by on 15 Mayıs 2011 in Genel

1 Comment

Tags:

One response to “Dealextreme Siparişlerim

 1. Dr Erhantncl

  09 Ağustos 2011 at 19:45

  DX ürün çeşitliliği ve müşteri hizmetleri açısından Çin kökenli siteler arasında rakipsiz fakat fiyat ve kargolama hızı açısından çoğu üründe aynı şeyi söyleyemicem. Ürünlerin %80 inde stoksuz çalışıyolar. Siparişlere göre ürünleri temin ediyolar ki bu da bazen 7-10 gün sürebiliyor.

  Fiyat açısından en iyi Çin kökenli alışveriş sitesi bence Buyincoins. Ayrıca ürünlerin %90’ı stoklu. Fakat bu site de çeşitlilik açısından yetersiz…

  http://www.buyincoins.com

  siteden 30’dan fazla alışverişim oldu sorun yaşamadım.

  Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Yine de eğer siparişiniz 30 doların altında ise 1.90 Dolar ödeyerek kargonuzun internetten takip edilebilen Registered Airmail ile gönderilmesini sağlarsanız paketiniz daha çabuk ve güvenli bir şekilde size ulaşır.

  Ayrıca siteden yapacağınız ilk alışveriş için kullanabileceğiniz %20 indirim sağlayan aşağıdaki kupon kodlarını da kullanmayı unutmayın:

  1 – Siteye girin: buyincoins.com

  2 – Yeni bi hesap oluşturun

  3 – Almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyin

  4 – Checkout ‘a tıklayın

  4 – Complete ‘e tıklayın

  5.1 – Coupon Code bölümüne bunu yazın: 10%eBay110

  5.2 – Recommender bölümüne bunu yazın: fsmrt

  6 – Paypal’da ödeme aşamasına gelince 5%OFFPP

  Bu kodu girerseniz %5 indirim daha yapılıyor. Toplamda %20 indirim oluyor. Fakat bu indirimler her üyelik için 1 defa geçerli yani her siparişte yeni bir üyelik almanız gerek.

   

Bir Cevap Yazın