TürkTelekom Müdürlükleri Telefon Numaraları Rezaleti


Kurban Bayramı öncesinde wirofon üyeliği için türktelekom müşteri hizmetlerini aradım. Bilgileri arayıp arefe günü size şifreleri gönderirler dediler. Nereden gönderildiğini sorduğumda “Bağlı bulunduğunuz telekom müdürlüğü” dediler.
Ertesi gün akşama kadar bekledim şifre gelmedi. Müşteri hizmetlerini aradım. Yapacak bir şeyleri olmadığını yetkinin telekom müdürlüğünde olduğunu söylediler. Telekom müdürlüğünün numarasını istediğimde 2 tane numara verdiler. İkisi de yanlıştı. Telekom müdürlüğüne ulaşamadım. Numaralar kullanım dışı.
Türktelekomun kendi müdürlüklerinin telefon numaralarından haberi yok.
Bunu anlatmamın sebebi bugün tekrar telekom müdürlüğüne işim düştü. Bayrampaşa telekom müdürlüğünün numarasını da müşteri hizmetlerinden bilmiyorlar.
Buradan Türktelekomun kendi içinde bile organizasyon eksiklikleri yaşadığını, müşterilerine gereksiz yere problem yaşatmayı prensip haline getirdiğini çıkarıyorum. Müşterilerinin zamanına emeğine parasına saygı göstermiyorlar.

Arama Terimleri:Kategori:Genel

2 Responses to “TürkTelekom Müdürlükleri Telefon Numaraları Rezaleti”

  • Karalama Kâğıdı Says:

    Türktelekom’dan gelen mail…

    Turktelekom’dan önceki yazım üzerine bir mail geldi. Tam metni açıklamıyorum fakat etkilenmiş olacaklar ki GSM numaramı iletmem durumunda memnuniyetle yardım edeceklerini yazmışlar. Aynı şeyi twitter’dan da ifade etmişler. Twitter’dan…

  • abdullah kaya Says:

    selam iyi geceler 0212 562 40 43 nolu tlf num arızalandı arıyorum bir türlü sizlere ulaşamıyorum eğer mesajımı alırsanız gereğini yapılmasını arz ederim

Bir Cevap Bırak